Pieniny – dobra zabawa i mnóstwo atrakcji

Dodano przez dnia cze 27, 2013 w Regiony, które warto odwiedzić | Komentowanie nie jest możliwe

Często zdarza się, że co roku wyjeżdżamy na wakacje w to samo miejsce i po pewnym czasie stajemy się coraz bardziej znudzeni. W końcu od czasu do czasu przydałoby się zobaczyć coś więcej niż tylko dobrze znane widoki. Dlatego też jeżeli przez ostatnie kilka lat urlop spędzaliście za granicą, nad rodzimym Bałtykiem czy w obleganych Tatrach, w tym roku znajdźcie inne miejsce turystycznych wojaży. Przyjrzyjcie się dobrze mapie i zawieście na chwilę wzrok na Pieninach.

Te piękne góry oraz otaczające je tereny mają naprawdę wiele walorów, których nie można wręcz nie docenić. Najważniejszym punktem wycieczki będzie na pewno wejście na Trzy Korony, czyli najwyższy szczyt pasma. Poza tym nieodzownym elementem wycieczki powinno być również przejście Wąwozem Szopczańskim oraz Wąwozem Homole.

Co więcej niezapomnianych wrażeń dostarczy wszystkim również spływ Przełomem Dunajca, o którym z pewnością chętnie opowiecie swoim znajomym. Najlepiej przekonać się jednak o tym wszystkim na własnej skórze i po prostu pojechać w Pieniny. Gwarantujemy, że na pewno nie będziecie się tam nudzić i przywieziecie z tej wyprawy mnóstwo wspaniałych, pięknych zdjęć i pamiątek.

pieniny